Časté dotazy

Časté dotazy,

na které se mne ptáte

1.) Jak se přihlásit na turistickou akci?

2.) Jsem přihlášený(á), jakým způsobem mohu zaplatit?

3.) Jsem přihlášený na některou výpravu, ale nakonec nemohu jet (např. ze zdravotních důvodů). Co můžu dělat? 

4.) Jaké jsou moje fakturační údaje? 

5.) Všeobecné podmínky


Jak se přihlásit

na turistickou akci nebo výpravu?

Vybrali jste si destinaci, kam se mnou chcete cestovat a mít plně zajištěné moje průvodcovské služby? Bezva. Je to velmi jednoduché. 

1.) Před tím, než se přihlásíte, mi můžete pro sichr zavolat nebo poslat mail a ověřit si, zda je na Vámi vybrané akci ještě volné místo. Pokud se přihlašujete v dostatečném předstihu, pravděpodobně volné místo bude. Čím více se ale bude blížit čas odjezdu (odletu), tím je větší šance, že by akce mohla být vyprodaná. Toto ověření není nutné, ale doporučuji ho provést hlavně ve chvíli, kdy do odjezdu (odletu), zbývají méně než 4 týdny. 

2.) Pod prezentací každé turistické výpravy najdete tlačítko „Chci se přihlásit". Klikněte na něj, vyplňte závaznou přihlášku a odešlete ji.     

3.) V brzké době Vás budu kontaktovat a potvrdím, že Vaše přihláška byla přijata. Současně Vám zašlu v elektronické podobě (mailem) na podepsání Cestovní smlouvu. Tuto smlouvu podepište a pošlete mi ji zpět. Poslat podepsanou smlouvu nazpět mi můžete 3 různými způsoby. Sami si vyberte, který vám nejlépe vyhovuje: 
 
a.) Buď si smlouvu vytiskněte, podepište ručně a pošlete na moji adresu klasickou poštou
b.) Smlouvu si vytiskněte a podepište, pak ji naskenujte a odešlete mi ji v elektronické podobě na můj mail (nejlépe ve formátu PDF nebo JPG)  
c.) Pokud vlastníte nějaké moderní zařízení s dotykovou obrazovkou (např. dotykový notebook, tablet, iPhone, ultrabook, iPad, apod.), můžete smlouvu podepsat elektronicky přímo ve formátu PDF a pak mi ji mailem odeslat zpět. Zde ale pozor: Váš podpis musí být opravdu vytvořen ručně na dotykovém displeji, nelze ho zadávat přes klávesnici! Taková smlouva by byla neplatná.    

4.) Vzápětí Vám pošlu fakturu na uhrazení platby. Ve většině případů je doba splatnosti faktury 2 týdny, výjimkou mohou být situace, kdy nárokujete některou speciální slevu (např. Novoroční nebo Velikonoční), která se váže k zaplacení do určitého konkrétního data. 

5.) Jakmile uhradíte fakturu a platba bude připsána na můj účet, vaše místo na akci máte 100% jisté. 

zpět na seznam dotazů


Jsem již přihlášený(á),

jakým způsobem mohu zaplatit?

Platbu můžete provést těmito způsoby: 

  • převodem na bankovní účet průvodce č. 0990653173/0800, Česká spořitelna a.s.
  • vkladem na pobočce České spořitelny, a.s. na výše uvedený účet
  • poštovní poukázkou typu A na výše uvedený účet
  • hotově po předchozí telefonické domluvě
  • pokud za Vás platí zaměstnavatel, současně s přihláškou mi pošlete přesný název Vašeho zaměstnavatele, jeho sídlo, IČ, popř. i DIČ (pokud má) a také částku v Kč, na kterou mám fakturu vystavit, popř. zašlete též objednávku zaměstnavatele

​Za uhrazení se považuje okamžik, kdy je příslušná částka uhrazena jedním z uvedených způsobů k rukám průvodce nebo připsána na jeho bankovní účet.

Je-li celková cena turistické výpravy vyšší než 10.000 Kč, můžete si platbu rozdělit na zálohu a doplatek. Pokud je celková cena nižší než uvedených 10.000 Kč, je třeba provést platbu za akci najednou zároveň s podepsáním Cestovní smlouvy. Výjimkou mohou být případy, kdy uplatňujete novoroční nebo velikonoční slevu, kdy se platba váže k určitému datu viz také – Slevy. Plná cena akce se platí také najednou ve chvíli, kdy se zákazník přihlásí až na poslední chvíli a do odjezdu (popř. odletu) zbývá 21 dnů nebo méně.

zpět na seznam dotazů


Fakturační údaje

Miloslav Jána 
Čajkovského 651/43
586 01 Jihlava
Česká republika

IČ: 74599364
Nejsem plátcem DPH

Číslo účtu: 0990653173/0800 (Česká Spořitelna)

 

Při platbách ze zahraničí, uvádějte číslo účtu v mezinárodním formátu: 

IBAN: CZ2708000000000990653173

SWIFT: GIBACZPX

zpět na seznam dotazů


Všeobecné podmínky

k turistickým akcím a výpravám

Aktuální Všeobecné podmínky platné pro rok 2016 si stáhněte ve formátu PDF zde

zpět na seznam dotazů

© Milan Jána 2008 - 2024, Tel.: +420 732 240 685, e-mail: tulaknacestach@atlas.cz
žádná část tohoto webu nesmí být stahována, kopírována, převzata ani jinak prezentována bez písemného souhlasu autora

aktualizováno: 02.05.2024 08:35:46