Průvodcovské služby

Obrázek turisty

Průvodcovské služby

Již 22. rok se živím jako průvodce outdoorových i poznávacích zájezdů, turistických výprav nebo akcí a expedic ušitých přímo na míru. Mojí specializací je jednak horská a vysokohorská turistika, jednak poznávací zájezdy, v zimě pak expediční zájezdy do exotických krajin, dále výpravy na běžkách a sněžnicích, nebo výpravy spojené se zimním tábořením. Na Fakultě sportovních studií pod Masarykovou Univerzitou v Brně jsem absolvoval průvodcovské zkoušky se specializací na „průvodcovskou činnost v oblasti cestovního ruchu” a „průvodcovskou činnost horskou”. Jsem členem Českého spolku horských průvodců.

V minulosti jsem externě průvodcoval převážně pro outdoorově založené cestovky, jako CK Kudrna, CK Poznání, CK Mundo a CK Alpina. V současné době své služby nabízím i dalším cestovkám (také většinou outdoorově zaměřeným). V poslední době se také čím dál více specializuji hlavně na menší skupinky turistů (řádově od 6 do 14 osob), pro které organizuji a průvodcuji již několik let své vlastní turistické výpravy a expedice.

Podívejte se na přehled výprav a expedic, na kterých se můžete se mnou v roce 2022 setkat. Také si můžete pustit krátkou videoukázku, nejlépe i se zvukem. (Chcete-li video vidět v plné velikosti a na celou obrazovku, pusťte si ho na Youtube). 

foto a video © Milan Jána

 

Co nabízím na svých cestovatelských výpravách a expedicích?  

Bezpečné cestování se zajištěnými službami. Nestarejte se již více o program, dopravu nebo ubytování. Objevte neznámé země a nová místa, o kterých jste doposud jen snili. Poznejte na cestách nové přátele a kamarády. S partou podobně založených lidí, jako jste vy sami, sdílejte společné cestovatelské zážitky. Vyberte si některou z mých originálních a jedinečných cestovatelských výprav a expedic

Také v roce 2022 můžete opět využívat nejrůznější slevy na zájezdy. Podívejte se i na ohlasy a recenze, které mi došly od účastníků z již uskutečněných akcí. 

 

 

© Milan Jána 2008 - 2024, Tel.: +420 732 240 685, e-mail: tulaknacestach@atlas.cz
žádná část tohoto webu nesmí být stahována, kopírována, převzata ani jinak prezentována bez písemného souhlasu autora

aktualizováno: 16.07.2024 10:59:30
Cestovatelská anketa

Cestujete rádi a často?

zobrazit výsledky
Přidejte se a sdílejte
Kalendář událostí
Google překladač